Förbundsstyrelsen

Verkställande utskott

Julia Eriksson

Förbundsordförande
073-076 44 78
julia. eriksson@centerstudenter.se 
@jjuliaerikssonn

Mattias Jonsson

Vice förbundsordförande
072-051 67 34
mattias.jonsson@centerstudenter.se
@skmattias

Rasmus Elfström

Vice förbundsordförande
073-404 33 02
rasmus.elfstrom@centerpartiet.se 

Ledamöter

Vilma Björk

070-149 43 94
vilma.bjork@centerpartiet.se

Ida Haggren

070-627 46 60

ida.haggren@centerpartiet.se 

@1dakristina

 

Nora Karlsson

076-854 53 62

nora.karlsson@centerstudenter.se

@NoraKarlsson

Jakob Olsson

070-749 21 40

jakob.olsson@centerstudenter.se

@Jakob_Olsson

Rebecka Undén

073-398 04 06

rebecka.unden@centerstudenter.se

@Rebeckaunden

Sven Molenkamp

072-311 52 14

sven.molenkamp@centerstudenter.se

@svenishen

Bli medlem

Är det någonting i samhället som upprör dig som du vill förändra? Oavsett om du siktar på en politisk toppkarriär eller bara vill ha det roligt med människor som delar dina värderingar så är Centerstudenter platsen för dig!

För att bli medlem måste du vara 18 år eller äldre.

Medlemskap i Centerstudenter kostar 20 kr per år.

Många av oss är eller har varit studenter men det är inget krav.