Förbundstyrelsen

Verkställande utskott

Julia Eriksson

Förbundsorförande
073-076 44 78
julia. eriksson@centerstudenter.se 
@jjuliaerikssonn

Oskar Qvarfort

Vice förbundsordförande
070-091 89 87
oskar.qvarfort@centerstudenter.se
@oskarqvarfort

Warda Fatih

Vice förbundsordförande
070-490 99 75
warda.fatih@centerstudenter.se
@wardafatih

Ledamöter

Algot Thorin

076-632 57 97
algot.thorin@centerstudenter.se
@algotthorin

Anna Simon-Karlsson

073-065 94 25
anna.simon-karlsson@centerstudenter.se
@asimonkarlsson

Mattias Jonsson

072-051 67 34
mattias.jonsson@centerstudenter.se
@skmattias

John Hultengård

073-651 99 02
john.hultengård@centerstudenter.se
@hultengard

Riksorganisation

Malin Stampe

Generalsekreterare
08-617 38 49
malin.stampe@centerpartiet.se

Ellen Wangdell

Verksamhetssekreterare
08-617 38 24
ellen.wangdell@centerstudenter.se

Bli medlem

Är det någonting i samhället som upprör dig som du vill förändra? Oavsett om du siktar på en politisk toppkarriär eller bara vill ha det roligt med människor som delar dina värderingar så är Centerstudenter platsen för dig!

För att bli medlem måste du vara 18 år eller äldre.

Medlemskap i Centerstudenter kostar 20 kr per år.

Många av oss är eller har varit studenter men det är inget krav.